Iiyama ProLite XU2292HSU Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd ProLite XU2292HSU
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama ProLite XU2292HSU (45 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 15 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Iiyama ProLite XU2292HSU of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/45

ENGLISH
USER MANUAL
Thank you very much for choosing the
iiyama LCD monitor.
We recommend that you take a few
minutes to read this comprehensive manual
carefully before installing and switching on
the monitor. Please keep this manual in a
safe place for your future reference.
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ProLite XU2292HSU |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht verpakking: | 4500 g |
| Breedte verpakking: | 581 mm |
| Diepte verpakking: | 131 mm |
| Hoogte verpakking: | 420 mm |
| Beeldschermdiagonaal: | 21.5 " |
| Resolutie: | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen: | Nee |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Typische contrastverhouding: | 1000:1 |
| Markt positionering: | Kantoor |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: | Ja |
| Kabelslot sleuf type: | Kensington |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 2 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Aantal luidsprekers: | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 16,7 miljoen kleuren |
| HDCP: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.3 W |
| Maximale refresh snelheid: | 100 Hz |
| HD type: | Full HD |
| HDMI: | Ja |
| Display technologie: | LED |
| Responstijd: | 4 ms |
| Pixel pitch: | 0.248 x 0.248 mm |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 100 x 100 mm |
| Helderheid (typisch): | 250 cd/m² |
| Digitale horizontale frequentie: | 30 - 115 kHz |
| Ingebouwde camera: | Nee |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| Schermdiameter in centimeters: | 55 cm |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur: | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | E |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | 14 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR): | Niet beschikbaar |
| Breedte apparaat (met standaard): | 489.5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 199.5 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 384 mm |
| Gewicht (met standaard): | 3000 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Versie USB-hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Soort voeding: | Intern |
| Soort paneel: | IPS |
| Hoofdtelefoon uit: | Ja |
| Beeldoppervlakte: | Mat |
| Ingebouwde USB-hub: | Ja |
| Grootte beeld (horizontaal): | 267.8 mm |
| Grootte beeld (verticaal): | 476.1 mm |
| Knippervrije technologie: | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie: | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur: | Ja |
| AMD FreeSync-type: | FreeSync |
| Verbeterd kabelbeheer: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 14 W |
| Bereik kantelhoek: | 21.5 - 3.5 ° |
| kantel aanpassingen: | Ja |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code: | 1772304 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama ProLite XU2292HSU stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026