Iiyama G-Master G2745QSU Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd G-Master G2745QSU
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama G-Master G2745QSU (2 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 62 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Iiyama G-Master G2745QSU of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/2

NEDERLANDS
GEBRUIKERSHANDLEIDING
Dank u dat u voor deze iiyama LCD monitor
heeft gekozen.
Wij raden u aan een paar minuten de tijd
te nemen om deze korte maar complete
handleiding zorgvuldig door te lezen, voordat
u de monitor instaleert en inschakelt. Bewaar
deze handleiding goed om later als referentie te
gebruiken.
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | G-Master G2745QSU |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht verpakking: | 5900 g |
| Breedte verpakking: | 688 mm |
| Diepte verpakking: | 125 mm |
| Hoogte verpakking: | 465 mm |
| Type verpakking: | Doos |
| Beeldschermdiagonaal: | 27 " |
| Resolutie: | 2560 x 1440 Pixels |
| Touchscreen: | Nee |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Typische contrastverhouding: | 1300:1 |
| Markt positionering: | Gamen |
| Frequentiebereik horizontaal: | 30 - 151 kHz |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: | Ja |
| Kabelslot sleuf type: | Kensington |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 2 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Aantal luidsprekers: | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 16,7 miljoen kleuren |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.3 W |
| Maximale refresh snelheid: | 100 Hz |
| HD type: | Dual WQHD |
| HDMI: | Ja |
| HDMI versie: | 1.4 |
| Display technologie: | LED |
| Responstijd: | 1 ms |
| Pixel pitch: | 0.311 x 0.311 mm |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 100 x 100 mm |
| Helderheid (typisch): | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch): | 80000000:1 |
| Ingebouwde camera: | Ja |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| Schermdiameter in centimeters: | 69 cm |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur: | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | E |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | 22 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR): | Niet beschikbaar |
| Breedte apparaat (met standaard): | 611.5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 192.5 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 434 mm |
| Gewicht (met standaard): | 4200 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Versie USB-hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Soort voeding: | Intern |
| Soort paneel: | IPS |
| Beeldoppervlakte: | Mat |
| Ingebouwde USB-hub: | Ja |
| Grootte beeld (horizontaal): | 335.7 mm |
| Grootte beeld (verticaal): | 596.7 mm |
| Knippervrije technologie: | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie: | Ja |
| DisplayPort versie: | 1.2 |
| Ophangsysteem voor aan de muur: | Ja |
| AMD FreeSync-type: | FreeSync |
| Verbeterd kabelbeheer: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 21 W |
| Bereik kantelhoek: | 22 - 4 ° |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| kantel aanpassingen: | Ja |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code: | 1692561 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama G-Master G2745QSU stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026