Iiyama ProLite LH4375UHS Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd ProLite LH4375UHS
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama ProLite LH4375UHS (65 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 30 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Iiyama ProLite LH4375UHS of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/65

NEDERLANDS
GEBRUIKERSHANDLEIDING
Dank u dat u voor deze iiyama LCD
monitor heeft gekozen.
Wij raden u aan een paar minuten
de tijd te nemen om deze korte maar
complete handleiding zorgvuldig door
te lezen, voordat u de monitor instaleert
en inschakelt. Bewaar deze handleiding
goed om later als referentie te
gebruiken.
Scan de QR-code om meer te weten
te komen over extra software/services
die beschikbaar zijn voor uw IIYAMA-
product of ga naar:
iiyama.com/signup
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ProLite LH4375UHS |
| Gewicht: | 63800 g |
| Breedte: | 1929 mm |
| Diepte: | 69.5 mm |
| Hoogte: | 1100 mm |
| Gewicht verpakking: | - g |
| Breedte verpakking: | 1070 mm |
| Diepte verpakking: | 690 mm |
| Hoogte verpakking: | 139 mm |
| Materiaal behuizing: | Metaal |
| Beeldschermdiagonaal: | 42.5 " |
| Resolutie: | 3840 x 2160 Pixels |
| Touchscreen: | Nee |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| Processormodel: | V810 |
| Interne opslagcapaciteit: | 16 GB |
| Wi-Fi-standaarden: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Inclusief besturingssysteem: | Android 8.0 |
| Ondersteuning voor plaatsing: | Binnen |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Meegeleverde kabels: | AC, HDMI, RS-232 |
| Typische contrastverhouding: | 1200:1 |
| Helderheid: | 500 cd/m² |
| Snelstartgids: | Ja |
| Frequentiebereik horizontaal: | 30 - 80 kHz |
| Frequentiebereik verticaal: | - Hz |
| Aantal HDMI-poorten: | 3 |
| PC audio ingang: | Ja |
| DVI-poort: | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Certificering: | CB, CE, TÜV-Bauart, EAC, ErP, WEEE, REACH |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 1,07 miljard kleuren |
| RS-232C: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.3 W |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Intern geheugen: | 2 GB |
| Display technologie: | LCD |
| Responstijd: | 8 ms |
| Pixel pitch: | 0.245 x 0.245 mm |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 200 x 200 mm |
| Bezel breedte (onderkant): | 14.9 mm |
| Bezel breedte (zijkant): | 14.9 mm |
| Bezel breedte (bovenkant): | 14.9 mm |
| Model: | Horizontaal/Verticaal |
| Bedoeld voor: | Universeel |
| Bedrijfsuren (uren/dagen): | 18/7 |
| Remote (IR) ingang: | 1 |
| Duurzaamheidscertificaten: | RoHS |
| Computersysteem: | Ja |
| RGB-kleurruimte: | sRGB |
| On Screen Display (OSD)-talen: | CZE, DEU, DUT, ENG, ESP, FRE, ITA, JPN, POL, RUS |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| Schermdiameter in centimeters: | 108 cm |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | 444 kWu |
| Type processor: | Ja |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Aantal On Screen Display-talen: | 11 |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Soort paneel: | IPS |
| Mean time between failures (MTBF): | 44000 uur |
| Remote (IR) uitgang: | 1 |
| Schermbreedte: | 968 mm |
| Display diepte: | 54 mm |
| Display hoogte: | 557 mm |
| Display gewicht: | 8900 g |
| Actief weergavegebied (b x h): | 941 x 529 mm |
| HDCP versie: | 2.2 |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 104 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Batterijen inbegrepen: | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85285210 |
| Waasniveau: | 1 procent |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama ProLite LH4375UHS stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026