Iiyama ProLite T2438MSC Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd ProLite T2438MSC
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama ProLite T2438MSC (34 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 19 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Iiyama ProLite T2438MSC of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/34

ENGLISH
Thank you very much for choosing the iiyama
LCD monitor.
We recommend that you take a few minutes
to read this comprehensive manual carefully
before installing and switching on the monitor.
Please keep this manual in a safe place for
your future reference.
USER MANUAL
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ProLite T2438MSC |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht verpakking: | 10000 g |
| Breedte verpakking: | 650 mm |
| Diepte verpakking: | 155 mm |
| Hoogte verpakking: | 430 mm |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP1X |
| Beeldschermdiagonaal: | 23.8 " |
| Resolutie: | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen: | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Meegeleverde kabels: | HDMI, Power, USB |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Typische contrastverhouding: | 1000:1 |
| Touch technologie: | Multi-touch |
| Snelstartgids: | Ja |
| Frequentiebereik horizontaal: | 30 - 83 kHz |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 2 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 1.5 W |
| Aantal luidsprekers: | 2 |
| Certificering: | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 16,7 miljoen kleuren |
| HDCP: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.3 W |
| HD type: | Full HD |
| HDMI: | Ja |
| Display technologie: | LED |
| Pixel pitch: | 0.275 x 0.275 mm |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 100 x 100 mm |
| Bezel breedte (onderkant): | 20.3 mm |
| Bezel breedte (zijkant): | 17.25 mm |
| Bezel breedte (bovenkant): | 20.3 mm |
| Helderheid (typisch): | 525 cd/m² |
| Beeldverhouding: | 16:9 |
| Ingebouwde camera: | Nee |
| Plug and play: | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen: | DEU, ENG, FRE, JPN, POL, RUS |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| Schermdiameter in centimeters: | 60.5 cm |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur: | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | E |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR): | Niet beschikbaar |
| Breedte apparaat (met standaard): | 561.5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 239.5 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 366 mm |
| Gewicht (met standaard): | 8200 g |
| AMD FreeSync: | Nee |
| NVIDIA G-SYNC: | Nee |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten: | 2 |
| Versie USB-hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Soort paneel: | IPS |
| Hoofdtelefoon uit: | Nee |
| Ingebouwde USB-hub: | Ja |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten: | 10 |
| Touchscreen technologie: | Projected capacitive-systeem |
| Hardheid oppervlak: | 7H |
| Responstijd (snel): | 5 ms |
| Schermhelderheid (piek): | 600 cd/m² |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 22 W |
| Glas dikheid: | 3.6 mm |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code: | 1530357 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama ProLite T2438MSC stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026