Iiyama G-Master G2445HSU- Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd G-Master G2445HSU-
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama G-Master G2445HSU- (45 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 19 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Iiyama G-Master G2445HSU- of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/45

NEDERLANDS
GEBRUIKERSHANDLEIDING
Dank u dat u voor deze iiyama LCD monitor
heeft gekozen.
Wij raden u aan een paar minuten de tijd
te nemen om deze korte maar complete
handleiding zorgvuldig door te lezen, voordat
u de monitor instaleert en inschakelt. Bewaar
deze handleiding goed om later als referentie te
gebruiken.
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | G-Master G2445HSU- |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht verpakking: | 4400 g |
| Breedte verpakking: | 615 mm |
| Diepte verpakking: | 126 mm |
| Hoogte verpakking: | 405 mm |
| Type verpakking: | Doos |
| Beeldschermdiagonaal: | 24 " |
| Resolutie: | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen: | Nee |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Meegeleverde kabels: | DisplayPort, HDMI, Power, USB |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Typische contrastverhouding: | 1300:1 |
| Snelstartgids: | Ja |
| Markt positionering: | Gamen |
| Frequentiebereik horizontaal: | 30 - 110 kHz |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: | Ja |
| Kabelslot sleuf type: | Kensington |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 2 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Aantal luidsprekers: | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 16,7 miljoen kleuren |
| HDCP: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.3 W |
| Maximale refresh snelheid: | 100 Hz |
| HD type: | Full HD |
| HDMI: | Ja |
| HDMI versie: | 1.4 |
| Display technologie: | LED |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 100 x 100 mm |
| Helderheid (typisch): | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch): | 80000000:1 |
| Ingebouwde camera: | Nee |
| Diepte ( zonder voet ): | 47.5 mm |
| Hoogte (zonder voet ): | 323 mm |
| Breedte ( zonder voet ): | 538.5 mm |
| On Screen Display (OSD)-talen: | CZE, DEU, ENG, ESP, FRE, ITA, JPN, POL, RUS |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| Schermdiameter in centimeters: | 60.5 cm |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur: | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | E |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | 0.018 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR): | Niet beschikbaar |
| Breedte apparaat (met standaard): | 538.5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 192.5 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 397 mm |
| Gewicht (met standaard): | 3000 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| NVIDIA G-SYNC: | Nee |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten: | 2 |
| Versie USB-hub: | 2.0 |
| Soort paneel: | IPS |
| Hoofdtelefoon uit: | Ja |
| AC-adapter, uitgangsspanning: | 50 - 60 V |
| Ingebouwde USB-hub: | Ja |
| Knippervrije technologie: | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie: | Ja |
| DisplayPort versie: | 1.2 |
| Responstijd (snel): | 1 ms |
| AMD FreeSync-type: | FreeSync |
| Verbeterd kabelbeheer: | Ja |
| Stroomverbruik (typisch): | 18 W |
| Bereik kantelhoek: | 4 - 22 ° |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| AMD FreeSync-vernieuwingsfrequentiebereik: | 48 - 100 Hz |
| kantel aanpassingen: | Ja |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code: | 1660690 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama G-Master G2445HSU- stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026