Flama 1327FL Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Flama 1327FL (48 pagina's) in de categorie Ontvochtiger. Deze handleiding was nuttig voor 65 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
48
Downloads
966
Product specificaties
| Merk: | Flama |
| Categorie: | Ontvochtiger |
| Model: | 1327FL |
| Kleur van het product: | Black, White |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 237 mm |
| Diepte: | 570 mm |
| Hoogte: | 343 mm |
| Waterniveau-indicator: | Ja |
| Geluidsniveau: | 45 dB |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Wasbaar filter: | Ja |
| Vermogen: | 370 W |
| Capaciteit watertank: | 6.5 l |
| Geschikt voor ruimtes tot: | 40 m² |
| Geïntegreerde timer: | Ja |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Plaatsing: | Vloer |
| Indicatielampje: | Ja |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| zuigkrachtregeling: | Elektronisch |
| Nachtmodus: | Ja |
| Luchtstroom: | 130 m³/uur |
| Luchtfilter: | Ja |
| Filtratie: | Ja |
| Afneembare watertank: | Ja |
| Handvat(en): | Ja |
| Veiligheidsschakelaar: | Ja |
| Stroomverbruik (typisch): | 370 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 5 - 35 °C |
| Indicator watertank vol: | Ja |
| Zwenkwieltjes: | Ja |
| Geschikt voor ruimtevolume tot: | - m³ |
| Timerduur (maximum): | 24 uur |
| Bevriezings beveiliging: | Ja |
| Ontvochtigingscapaciteit (max): | 20 l/24u |
| Ontvochtigingscapaciteit (min): | 20 l/24u |
Handleiding Ontvochtiger Flama
9 Juni 2023
7 Juni 2023
Handleiding Ontvochtiger
Nieuwste handleidingen voor Ontvochtiger
10 Mei 2026
9 Mei 2026
9 Mei 2026
8 Mei 2026
7 Mei 2026