Fieldmann FDEB 200451-E Handleiding
Fieldmann Schuurmachine FDEB 200451-E
Bekijk gratis de handleiding van Fieldmann FDEB 200451-E (20 pagina’s), behorend tot de categorie Schuurmachine. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 31 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Fieldmann FDEB 200451-E of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/20

FDEB 200451-E
Product specificaties
| Merk: | Fieldmann |
| Categorie: | Schuurmachine |
| Model: | FDEB 200451-E |
| Kleur van het product: | Black, Green |
| Gewicht: | 2000 g |
| Stroombron: | AC |
| Input vermogen: | 450 W |
| Stationair toerental (max): | 13000 RPM |
| Aanpasbare snelheid: | Ja |
| Stationair toerental (min): | 6000 RPM |
| Schuurschijfdiameter: | 125 mm |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Fieldmann FDEB 200451-E stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Schuurmachine Fieldmann
26 Mei 2026
1 December 2024
14 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
Handleiding Schuurmachine
Nieuwste handleidingen voor Schuurmachine
27 Mei 2026
11 Mei 2026
5 Mei 2026
1 Mei 2026
17 April 2026
7 April 2026
6 April 2026
31 Maart 2026
11 Maart 2026
10 Maart 2026