Fieldmann FDB 200131-E Handleiding
Fieldmann Schuurmachine FDB 200131-E
Bekijk gratis de handleiding van Fieldmann FDB 200131-E (15 pagina’s), behorend tot de categorie Schuurmachine. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 25 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Fieldmann FDB 200131-E of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/15

Product specificaties
| Merk: | Fieldmann |
| Categorie: | Schuurmachine |
| Model: | FDB 200131-E |
| Kleur van het product: | Black, Green |
| Gewicht: | 1000 g |
| Breedte: | 140 mm |
| Diepte: | 80 mm |
| Hoogte: | 140 mm |
| Stroombron: | AC |
| Soft grip: | Ja |
| Input vermogen: | 130 W |
| Stationair toerental (max): | 13000 RPM |
| Bevestiging schuurmateriaal: | Klittenband |
| Type schuurmachine: | Vlakschuurmachine |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Fieldmann FDB 200131-E stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Schuurmachine Fieldmann
26 Mei 2026
1 December 2024
14 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
Handleiding Schuurmachine
Nieuwste handleidingen voor Schuurmachine
27 Mei 2026
11 Mei 2026
5 Mei 2026
1 Mei 2026
17 April 2026
7 April 2026
6 April 2026
31 Maart 2026
11 Maart 2026
10 Maart 2026