Fieldmann FDBP 200901-E Handleiding
Fieldmann Schuurmachine FDBP 200901-E
Bekijk gratis de handleiding van Fieldmann FDBP 200901-E (20 pagina’s), behorend tot de categorie Schuurmachine. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 35 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Fieldmann FDBP 200901-E of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/20

FDB -EP 200910
Product specificaties
| Merk: | Fieldmann |
| Categorie: | Schuurmachine |
| Model: | FDBP 200901-E |
| Kleur van het product: | Black, Green |
| Gewicht: | 3000 g |
| Stroombron: | AC |
| Input vermogen: | 900 W |
| Meegeleverde stofzak: | Ja |
| Aanpasbare snelheid: | Ja |
| Type schuurmachine: | Schuurmachine |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Stationair toerental band (min): | 200 m/min |
| Stationair toerental band (max): | 380 m/min |
| Schuurbandlengte: | 76 mm |
| Schuurbandbreedte: | 533 mm |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Fieldmann FDBP 200901-E stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Schuurmachine Fieldmann
26 Mei 2026
1 December 2024
14 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
Handleiding Schuurmachine
Nieuwste handleidingen voor Schuurmachine
27 Mei 2026
11 Mei 2026
5 Mei 2026
1 Mei 2026
17 April 2026
7 April 2026
6 April 2026
31 Maart 2026
11 Maart 2026
10 Maart 2026