Eurom Force 2500IND Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Eurom Force 2500IND (60 pagina's) in de categorie Hogedrukreiniger. Deze handleiding was nuttig voor 73 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
60
Downloads
489
Product specificaties
| Merk: | Eurom |
| Categorie: | Hogedrukreiniger |
| Model: | Force 2500IND |
| Kleur van het product: | Black,Yellow |
| Gewicht: | 13000 g |
| Breedte: | 420 mm |
| Diepte: | 370 mm |
| Hoogte: | 860 mm |
| Stroombron: | Electrisch |
| Vormfactor: | Staand |
| Lengte van slang: | 5 m |
| Maximumtemperatuur watertoevoer: | 40 °C |
| Werkdruk (max): | 170 bar |
| Maximale flow rate: | 440 L/u |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 2500 W |
| Zwenkwieltjes: | Ja |
| Haspels: | Ja |
| Inclusief lans: | Ja |
| Patio schoonmaker: | Ja |
Handleiding Hogedrukreiniger Eurom
6 Januari 2024
11 Juni 2023
23 Mei 2023
20 Mei 2023
9 Mei 2023
Handleiding Hogedrukreiniger
Nieuwste handleidingen voor Hogedrukreiniger
29 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
11 Mei 2026
6 Mei 2026