Eufy Floodlight Camera 2K Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Eufy Floodlight Camera 2K (103 pagina's) in de categorie Bewakingscamera. Deze handleiding was nuttig voor 40 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
103
Downloads
351
Product specificaties
| Merk: | Eufy |
| Categorie: | Bewakingscamera |
| Model: | Floodlight Camera 2K |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | 2220 g |
| Breedte: | 265 mm |
| Hoogte: | 210 mm |
| Gewicht verpakking: | 2390 g |
| Breedte verpakking: | 296 mm |
| Diepte verpakking: | 245 mm |
| Hoogte verpakking: | 200 mm |
| Soort: | IP-beveiligingscamera |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP65 |
| Ondersteuning voor plaatsing: | Buiten |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Montagewijze: | Plafond/muur |
| Maximum resolutie: | 2048 x 1080 Pixels |
| Totaal aantal megapixels: | - MP |
| Type stroombron: | AC |
| Field of view (FOV) hoek: | 130 ° |
| Aantal cameras: | 1 |
| Nachtvisie: | Ja |
| Video bewegings-detectie: | Ja |
| Audiosysteem: | 2-weg |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Lengte: | 450 mm |
| Lichtstroom: | 2500 lm |
| Kleurtemperatuur: | 5000 K |
| Virtuele assistent: | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Bewegingssensor: | Ja |
| Weerbestendig: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 110 - 240 V |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85258900 |
| Ingebouwde sirene: | Ja |
Handleiding Bewakingscamera Eufy
26 Mei 2026
7 November 2025
3 November 2025
2 September 2025
2 September 2025
Handleiding Bewakingscamera
Nieuwste handleidingen voor Bewakingscamera
27 Mei 2026
25 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026