Electrolux KGS7534SX Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux KGS7534SX (24 pagina's) in de categorie Fornuis. Deze handleiding was nuttig voor 10 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
1.7 MB
Aantal pagina's
24
Downloads
764
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Fornuis |
| Model: | KGS7534SX |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 10200 g |
| Breedte: | 744 mm |
| Diepte: | 510 mm |
| Hoogte: | 40 mm |
| Gewicht verpakking: | 10900 g |
| Breedte verpakking: | 880 mm |
| Diepte verpakking: | 620 mm |
| Hoogte verpakking: | 170 mm |
| Soort materiaal (bovenkant): | Roestvrijstaal |
| Aantal branders/kookzones: | 5 zone(s) |
| Type kookplaat: | Gaskookplaat |
| Electronische ontsteking: | Ja |
| Aantal gaspitten: | 5 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones: | 0 zone(s) |
| Controle positie: | Boven voorzijde |
| Aangesloten lading (elektrisch): | - W |
| Installatie compartiment breedte: | 560 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 480 mm |
| Aangesloten lading (gas): | - W |
| Breedte kookplaat: | 74 cm |
| Vorm sudderpit/kookzone: | Rond |
| Vorm gewone pit/kookzone: | Rond |
| Vorm grote pit/kookzone: | Rond |
| Aantal gelijktijdig te gebruiken kookzones: | 5 |
| Inbouw afzuigkap: | Nee |
Handleiding Fornuis Electrolux
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
3 Maart 2026
3 Maart 2026
Handleiding Fornuis
Nieuwste handleidingen voor Fornuis
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026