Electrolux KESB7310L Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux KESB7310L (3 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 16 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.7 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
3
Downloads
1.551
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | KESB7310L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Deurscharnieren: | Schuiven |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 38670 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 2200 W |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Zwart |
| Snoerlengte: | 1.6 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 39 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Verlichting binnenin: | Nee |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 10.5 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 84 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min 60°C, 90min, 160min 60°C, Auto, Eco, Pre-wash, Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.835 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.8 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.8 m |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Watertoevoer: | Cold, Hot |
| Manden verstelbare plaatsing: | Lower, Upper |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Aangepast paneel gewicht (max): | 10000 g |
| Aangepast paneel gewicht (min): | 1500 g |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026