Electrolux KEAD2100L Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux KEAD2100L (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 15 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
1.627
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | KEAD2100L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 31600 g |
| Breedte: | 446 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 878 mm |
| Aantal couverts: | 9 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 47 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Gewicht verpakking: | 33080 g |
| Breedte verpakking: | 490 mm |
| Diepte verpakking: | 685 mm |
| Hoogte verpakking: | 870 mm |
| Installatie compartiment breedte: | 450 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 880 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 6 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 78 kWu |
| Diepte wanneer de deur open is: | 1200 mm |
| Productafmeting: | Slimline (45 cm) |
| Waarschuwingssignaal: | Ja |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 90min, Auto, Eco 45°C, Quick, Soak |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.778 kWu |
| Certificering: | CE |
| Temperatuur (max): | - °C |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026