Electrolux GK58TSIBO Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux GK58TSIBO (52 pagina's) in de categorie Fornuis. Deze handleiding was nuttig voor 11 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.7 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
4.4 MB
Aantal pagina's
52
Downloads
734
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Fornuis |
| Model: | GK58TSIBO |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 10500 g |
| Breedte: | 580 mm |
| Diepte: | 510 mm |
| Hoogte: | 44 mm |
| Kinderslot: | Ja |
| Soort klok: | Elektronisch |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 2300 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 1800 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 2300 W |
| Aantal branders/kookzones: | 4 zone(s) |
| Type kookplaat: | Inductiekookplaat zones |
| Type brander/kookzone 1: | Groot |
| Type brander/kookzone 2: | Groot |
| Type brander/kookzone 3: | Regulier |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Aantal gaspitten: | - zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones: | 4 zone(s) |
| Controle positie: | Voorkant |
| Aangesloten lading (elektrisch): | - W |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Aangesloten lading (gas): | - W |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Hob²Hood-functie: | Ja |
| Breedte kookplaat: | 58 cm |
| Aantal gelijktijdig te gebruiken kookzones: | 4 |
| Auto-off timer koks voedsel veilig: | Ja |
| Type brander/kookzone 4: | Sudderen |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 1400 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Electrisch |
| Kookzone 1 boost: | 3200 W |
| Kookzone 2 boost: | 3200 W |
| Kookzone 3 boost: | 2800 W |
| Kookzone 4 boost: | 2500 W |
| Positie brander/kookzone 1: | Links achter |
| Diameter brander/kookzone 1: | 210 mm |
| Positie brander/kookzone 2: | Links voor |
| Diameter brander/kookzone 2: | 210 mm |
| Positie brander/kookzone 3: | Rechts achter |
| Diameter brander/kookzone 3: | 180 mm |
| Positie brander/kookzone 4: | Rechts voor |
| Diameter brander/kookzone 4: | 145 mm |
| Kookzone 1 vorm: | Rechthoekig |
| Kookzone 2 vorm: | Rechthoekig |
| Kookzone 3 vorm: | Rond |
| Kookzone 4 vorm: | Rond |
| Combi-zone: | Ja |
| Flexibele kookzone: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 x 240 V |
| Aantal flexibele kookzones: | 1 zone(s) |
Handleiding Fornuis Electrolux
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
3 Maart 2026
3 Maart 2026
Handleiding Fornuis
Nieuwste handleidingen voor Fornuis
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026