Electrolux EXP34U338CW Handleiding
Electrolux Airco EXP34U338CW
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EXP34U338CW (152 pagina’s), behorend tot de categorie Airco. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 74 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EXP34U338CW of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/152

ENAir Conditioner
DAKlimaanlæg
FIIlmastointilaite
NOLuftkjøler
SVLuftkonditionering
ITCondizionatore d’aria
FRClimatiseur
User Manual
Brugsvejledning
Käyttöohje
Bruksanvisning
Bruksanvisninng
Manuale per l’utente
Manuel D'utilisation
2
23
44
66
86
108
130
EXP26U338CW
EXP26U538CW
EXP34U338CW
EXP35U538CW
EXP26U558CW
EXP26U758CW
EXP26U338HW
EXP26U538HW
EXP34U338HW
EXP35U538HW
EXP26U558HW
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Airco |
| Model: | EXP34U338CW |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | - g |
| Breedte: | 710 mm |
| Diepte: | 476 mm |
| Hoogte: | 385 mm |
| Netbelasting: | - W |
| Geluidsniveau: | 64 dB |
| Soort: | Mobiele luchtverfrisser |
| Aantal snelheden: | 3 |
| Air conditioner functies: | Koeling |
| Jaarlijks energieverbruik (koelen): | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (koeling): | A |
| Handvat(en): | Ja |
| Koelcapaciteit in watt (opgegeven): | 3400 W |
| Energieverbruik per uur (koeling): | 1.3 kWu |
| Energieverbruik per uur (verwarming): | - kWu |
| Koelcapaciteit (max): | - BTU/h |
| Koel capaciteit in watt (max): | - W |
| Verwarmingscapaciteit in watt (max): | - W |
| Koeling energie efficientie: | 2.6 |
| Verwarmingscapaciteit in watt (opgegeven): | - W |
| Timerduur (maximum): | 24 uur |
| Comfort-slaapstand: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EXP34U338CW stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Airco Electrolux
21 Maart 2025
23 November 2024
29 Juli 2023
22 Juni 2023
11 Juni 2023
10 Juni 2023
1 Juni 2023
25 April 2023
18 April 2023
7 April 2023
Handleiding Airco
Nieuwste handleidingen voor Airco
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
16 Mei 2026
16 Mei 2026
16 Mei 2026
15 Mei 2026
14 Mei 2026
14 Mei 2026