Electrolux EXP26U559HW Handleiding
Electrolux Airco EXP26U559HW
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EXP26U559HW (322 pagina’s), behorend tot de categorie Airco. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 55 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EXP26U559HW of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/322

EXP26U339AW
EXP26U339CW
EXP26U539CW
EXP26U759CW
EXP26U339HW
EXP26U559HW
EXP34U339HW
EXP34U339CW
EXP35U539CW
EXP40U339CW
EN
Portable Air conditioner
CZ
Přenosná klimatizace
DE
Tragbares Klimagerät
FI
Kannettava ilmastointilaite
FR
Climatiseur portable
HR
Prijenosni klima-uređaj
HU
Hordozható légkondicionáló
IT
Condizionatore portatile
PL
Klimatyzator przenośny
RO
Aer condiționat portabil
SE
Bärbar luftkonditionering
NO
Bærbart Klimaanlegg
DK
Transportabelt klimaanlæg
SI
Prenosna klimatska naprava
SK
Prenosná klimatizácia
TR
Taşınabilir Klima
User Manual
Uživatelská příručka
Benutzerhandbuch
Käyttöopas
Manuel d'utilisation
Korisnički priručnik
Használati útmutató
Manuale dell’utente
Podręcznik użytkownika
Manual de utilizare
Bruksanvisning
Bruksanvisningen
Brugervejledning
Uporabniški priročnik
Používateľská príručka
Kullanıcı Kılavuzu
2-19
20-37
38-57
58-75
76-95
96-113
114-133
134-153
154-173
174-193
194-211
212-229
230-247
248-265
266-284
285-302
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Airco |
| Model: | EXP26U559HW |
| Soort bediening: | Touch |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 34500 g |
| Breedte: | 493 mm |
| Diepte: | 415 mm |
| Hoogte: | 802 mm |
| Geluidsniveau: | 61 dB |
| Breedte verpakking: | 570 mm |
| Diepte verpakking: | 515 mm |
| Hoogte verpakking: | 885 mm |
| Soort: | Mobiele airconditioner uit één stuk |
| Aantal snelheden: | 3 |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Koelend medium: | R290 |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Type timer: | Digitaal |
| Air conditioner functies: | Cooling, Dehumidifying, Fan, Heating |
| Jaarlijks energieverbruik (koelen): | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (koeling): | A+ |
| Luchtfilter: | Ja |
| Op afstand bedienbaar: | Ja |
| Handvat(en): | Ja |
| Koelcapaciteit in watt (opgegeven): | 2600 W |
| Energieverbruik per uur (koeling): | 0.9 kWu |
| Energieverbruik per uur (verwarming): | 0.7 kWu |
| Koelcapaciteit (max): | 9000 BTU/h |
| Koel capaciteit in watt (max): | - W |
| Verwarmingscapaciteit in watt (max): | - W |
| Koeling energie efficientie: | 3.1 |
| Verwarming energie efficientie: | 3.6 |
| Verwarmingscapaciteit in watt (opgegeven): | 2300 W |
| Energie-efficiëntieklasse (verwarming): | A+++ |
| Wifi: | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Zwenkwieltjes: | Ja |
| Timerduur (maximum): | 24 uur |
| Comfort-slaapstand: | Ja |
| Aardopwarmingsvermogen: | 3 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EXP26U559HW stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Airco Electrolux
21 Maart 2025
23 November 2024
29 Juli 2023
22 Juni 2023
11 Juni 2023
10 Juni 2023
1 Juni 2023
25 April 2023
18 April 2023
7 April 2023
Handleiding Airco
Nieuwste handleidingen voor Airco
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
16 Mei 2026
16 Mei 2026
16 Mei 2026
15 Mei 2026
14 Mei 2026
14 Mei 2026