Electrolux EXH12HL1WI Handleiding
Electrolux Airco EXH12HL1WI
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EXH12HL1WI (92 pagina’s), behorend tot de categorie Airco. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 105 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EXH12HL1WI of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/92

BGɂɇȼȿɊɌɈɊɇȺɋɉɅɂɌ
ɋɂɋɌȿɆȺȿɊɆɈɉɈɆɉȺ
ENSPLIT INVERTER
HEAT PUMP
PLPOMPA&,(3à$ SPLIT
INVERTER
SKDELENÉ INVERTOROVÉ
KLIMA7,=$ý1e
ZARIADENIE S
TEPELNÝMý(5PADLOM
ɊɔɄɈȼɈȾɋɌȼɈɁȺ
ɍɉɈɌɊȿȻȺ
USER MANUAL
INSTRUKCJA2%6à8*,
8äËVA7(ď6.È35Ë58ý.$
2
24
46
68
EXH09HL1W
EXH12HL1W
EPH09MLIW
EPH12MLIW
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Airco |
| Model: | EXH12HL1WI |
| Kleur van het product: | Wit |
| Timer: | Ja |
| Soort: | Splitssysteem |
| Koelend medium: | R410A |
| Inverter technologie: | Ja |
| Air conditioner functies: | Cooling, Dehumidifying, Heating, Ventilating |
| Seizoensgebonden rendement (koeling) (SEER): | 6.4 |
| Seasonal efficiency rating (verwarming) (SCOP) (gemiddeld stookseizoen): | 4.6 |
| Energie-efficiëntieklasse (verwarming) (gemiddelde stookseizoen): | A++ |
| Jaarlijks energieverbruik (koelen): | 192 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik (verwarming) (warmer stookseizoen): | - kWu |
| Jaarlijks energieverbruik (verwarming) (gemiddelde stookseizoen): | 1157 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (koeling): | A++ |
| Extern geluidsniveau: | 63 dB |
| Intern geluidsniveau (hoge snelheid): | 55 dB |
| Koelcapaciteit in watt (opgegeven): | - W |
| Verwarmingscapaciteit in watt (opgegeven) (warmer stookseizoen): | - W |
| Verwarmingscapaciteit in watt (opgegeven) (gemiddelde stookseizoen): | - W |
| Verwarmingscapaciteit in watt (opgegeven) (kouder stookseizoen): | - W |
| Energieverbruik per uur (koeling): | - kWu |
| Energieverbruik per uur (verwarming): | - kWu |
| Breedte binnenunit: | 896 mm |
| Diepte binnenunit: | 205 mm |
| Hoogte binnenunit: | 316 mm |
| Koel capaciteit in watt (max): | 3500 W |
| Verwarmingscapaciteit in watt (max): | 4600 W |
| Indoor unit type: | Muur-montage |
| Indoor eenheid gewicht: | 11000 g |
| Jaarlijks energieverbruik (verwarming) (kouder stookseizoen): | - kWu |
| Ontwerpbelasting (koeling): | - kW |
| Ontwerpbelasting (verwarming) (warmer stookseizoen): | - kW |
| Ontwerpbelasting (verwarming) (gemiddelde stookseizoen): | - kW |
| Ontwerpbelasting (verwarming) (kouder verwarmingsseizoen): | - kW |
| Breedte buitenunit: | 818 mm |
| Diepte buitenunit: | 300 mm |
| Hoogte buiteneenheid: | 596 mm |
| Indoor units hoeveelheid: | 1 |
| Outdoor units hoeveelheid: | 1 |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| Timerduur (maximum): | 24 uur |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EXH12HL1WI stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Airco Electrolux
21 Maart 2025
23 November 2024
29 Juli 2023
22 Juni 2023
11 Juni 2023
10 Juni 2023
1 Juni 2023
25 April 2023
18 April 2023
7 April 2023
Handleiding Airco
Nieuwste handleidingen voor Airco
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
16 Mei 2026
16 Mei 2026
16 Mei 2026
15 Mei 2026
14 Mei 2026
14 Mei 2026