Electrolux EXP09CKEWI Handleiding
Electrolux Airco EXP09CKEWI
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EXP09CKEWI (160 pagina’s), behorend tot de categorie Airco. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 67 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EXP09CKEWI of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/160

EN AIR CONDITIONER
FR CLIMATISEUR
IT CONDIZIONATORE
NL AIR CONDITIONER
DE KLIMAGERÄT
PL KLIMATYZACJA
CZ KLIMATIZAČNÍ ZAŘÍZENÍ
EXP09CKEWI
EXP11CKEWI
USER MANUAL
MODE D'EMPLOI
MANUALE DELL’UTENTE
GEBRUIKSAANWIJZING
BEDIENUNGSANLEITUNG
INSTRUKCJA OBSŁUGI
UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA
2
24
46
68
90
112
134
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Airco |
| Model: | EXP09CKEWI |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 30100 g |
| Breedte: | 440 mm |
| Diepte: | 325 mm |
| Hoogte: | 695 mm |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Soort: | Mobiele airconditioner uit één stuk |
| Geschikt voor ruimtes tot: | 18 m² |
| Koelend medium: | R290 |
| Type timer: | Digitaal |
| Air conditioner functies: | Cooling, Dehumidifying, Ventilating |
| Jaarlijks energieverbruik (koelen): | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (koeling): | A |
| Op afstand bedienbaar: | Ja |
| Koelcapaciteit in watt (opgegeven): | 2600 W |
| Energieverbruik per uur (koeling): | 0.9 kWu |
| Energieverbruik per uur (verwarming): | - kWu |
| Slaapstand: | Ja |
| Ontvochtiging capaciteit: | 1.2 L/u |
| Koelcapaciteit (max): | 9000 BTU/h |
| Koel capaciteit in watt (max): | - W |
| Verwarmingscapaciteit in watt (max): | - W |
| Koeling energie efficientie: | 3 |
| Verwarmingscapaciteit in watt (opgegeven): | - W |
| Type beeldscherm: | LED |
| Timerduur (maximum): | 24 uur |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EXP09CKEWI stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Airco Electrolux
21 Maart 2025
23 November 2024
29 Juli 2023
22 Juni 2023
11 Juni 2023
10 Juni 2023
1 Juni 2023
25 April 2023
18 April 2023
7 April 2023
Handleiding Airco
Nieuwste handleidingen voor Airco
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
16 Mei 2026
16 Mei 2026
16 Mei 2026
15 Mei 2026
14 Mei 2026
14 Mei 2026