Electrolux ESS42200SW Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux ESS42200SW (8 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 50 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
8
Downloads
1.025
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESS42200SW |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 36900 g |
| Breedte: | 446 mm |
| Diepte: | 615 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 9 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Duur cyclus: | 160 min |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Installatie compartiment breedte: | 450 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 570 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 70 kWu |
| Productafmeting: | Slimline (45 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Wit |
| Zout indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.689 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 850 mm |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026