Electrolux ESM63300SW Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux ESM63300SW (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 54 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
1.328
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESM63300SW |
| Apparaatplaatsing: | Semi-ingebouwd |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 35000 g |
| Breedte: | 446 mm |
| Diepte: | 575 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 10 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Verlichting binnenin: | Nee |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 67 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Productafmeting: | Slimline (45 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Wit |
| Voetenverstelling: | 60 mm |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Afwasprogramma's: | Auto 50-60°C, Eco 50°C |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Watertoevoer: | Cold,Hot |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning: | 220/240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026