Electrolux ESM48200SX Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux ESM48200SX (6 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 33 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.7 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.3 MB
Aantal pagina's
6
Downloads
1.349
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESM48200SX |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 40740 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 630 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Aantal couverts: | 14 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Roestvrijstaal |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 46 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Gewicht verpakking: | 42000 g |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Nee |
| Waterconsumptie per cyclus: | 10.5 l |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 95 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Roestvrijstaal |
| Bestek compartiment type: | Lade |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min, 90min, 160min, Auto, Eco, Quick, Soak |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.95 kWu |
| Automatische deuropening: | Ja |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Watertoevoer: | Cold, Hot |
| Ingebouwde water verzachter: | Ja |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026