Electrolux ESM23100SX Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux ESM23100SX (8 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 16 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
8
Downloads
1.661
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESM23100SX |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Gewicht: | 35850 g |
| Breedte: | 450 mm |
| Diepte: | 620 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 10 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Nee |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Verlichting binnenin: | Nee |
| Installatie compartiment breedte: | 450 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 570 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 84 kWu |
| Productafmeting: | Slimline (45 cm) |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| Afwasprogramma's: | 60min, 90min, 160min, Auto, Eco, Quick 30min 40°C, Rinse |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 850 mm |
| Temperatuur (max): | 60 °C |
| Manden verstelbare plaatsing: | Bovenste |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026