Electrolux ESG62300SW Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux ESG62300SW (8 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 32 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
8
Downloads
1.731
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESG62300SW |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 39050 g |
| Breedte: | 446 mm |
| Diepte: | 615 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 9 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 48 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Installatie compartiment breedte: | 450 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 850 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Stroom: | 10 A |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 63 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Diepte wanneer de deur open is: | 1200 mm |
| Productafmeting: | Slimline (45 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Voetenverstelling: | 30 mm |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min 60°C, 90min, 160min 60°C, Auto, Eco 45°C, Pre-wash, Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.63 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026