Electrolux ESA22100SW Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux ESA22100SW (8 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 61 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.7 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
8
Downloads
1.692
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESA22100SW |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 446 mm |
| Diepte: | 605 mm |
| Hoogte: | 848 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 9 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Stroom: | 10 A |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Tijdsduur tot uitschakelen: | 1 min |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 78 kWu |
| Diepte wanneer de deur open is: | 1200 mm |
| Productafmeting: | Slimline (45 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Wit |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Extra droog: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min 60°C,90min,160min 60°C,Auto,Eco 45 ºC,Pre-wash,Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.778 kWu |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026