Electrolux ESA12100SW Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux ESA12100SW (8 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 36 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
8
Downloads
349
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESA12100SW |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 36550 g |
| Breedte: | 450 mm |
| Diepte: | 615 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Aantal couverts: | 9 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Wit |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 3 uur |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Jaarlijks energieverbruik: | - kWu |
| Gewicht verpakking: | 38350 g |
| Breedte verpakking: | 490 mm |
| Diepte verpakking: | 685 mm |
| Hoogte verpakking: | 900 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | D |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 5 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 78 kWu |
| Productafmeting: | Slimline (45 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Wit |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 90min, 160min 60°C, Eco 45°C, Quick, Soak |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.778 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | - l |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026