Electrolux EES68510L Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux EES68510L (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 78 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
3.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
1.065
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EES68510L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 38030 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 560 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Aantal couverts: | 14 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Duur cyclus: | - min |
| Geluidsniveau: | 42 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | B |
| Gewicht verpakking: | 40100 g |
| Breedte verpakking: | 635 mm |
| Diepte verpakking: | 680 mm |
| Hoogte verpakking: | 870 mm |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 560 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 818 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 64 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 90min, 120min, 160min, Auto, Eco, Pre-rinse, Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.644 kWu |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Automatische deuropening: | Ja |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Watertoevoer: | Cold, Hot |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Zelfbalancerende scharnier: | Ja |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026