Electrolux EES47320L Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux EES47320L (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 98 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.7 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
732
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EES47320L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Sensor |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 37650 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Nee |
| Kinderslot: | Nee |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Duur cyclus: | - min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 84 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Gebruiksklaar-indicatielampje: | Ja |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 3 |
| AquaStop-functie: | Nee |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Half-geladen: | Nee |
| Afwasprogramma's: | Eco 50°C, Eco, Glass/delicate, Quick, Rinse |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.821 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 880 mm |
| Temperatuur (max): | - °C |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026