Electrolux EES47300IX Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux EES47300IX (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 88 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 5.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
880
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EES47300IX |
| Apparaatplaatsing: | Semi-ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Deurscharnieren: | Dubbele beweging |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 34300 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 575 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 46 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Verlichting binnenin: | Nee |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 84 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Kuip materiaal: | Roestvrijstaal |
| Voetenverstelling: | 80 mm |
| Vloerindicatielampje: | Nee |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 160min, 60min, 90min, Eco, Auto, Quick, Pre-wash |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.835 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 880 mm |
| Automatische deuropening: | Ja |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Energie-efficiëntieindex (EU 2017/1369): | 49.9 |
| Wasefficiëntie-index (EU 2017/1369): | 1.121 |
| Droogefficiëntie-index (EU 2017/1369): | 1.061 |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026