Electrolux EEM43300IX Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux EEM43300IX (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 54 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
1.281
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEM43300IX |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 34800 g |
| Breedte: | 446 mm |
| Diepte: | 570 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 10 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 188 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+++ |
| Installatie compartiment breedte: | 450 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Wasklasse: | A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Productafmeting: | Slimline (45 cm) |
| Voetenverstelling: | 80 mm |
| Zout indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 90min,Auto,Economy,Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.657 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 2772 l |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Temperatuur (max): | - °C |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026