Electrolux EEM43211L Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux EEM43211L (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 30 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.7 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
1.152
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEM43211L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 446 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 2000 W |
| Aantal couverts: | 10 couverts |
| Automatische programma's: | Ja |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Kinderslot: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Nee |
| Installatie compartiment breedte: | 450 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 900 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Geïntegreerde timer: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Duur cyclus (snelwas programma): | 30 min |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 75 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| LED backlight: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Zelf reinigende filter: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Extra droog: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 30min 60°C, 60min, 90min, 160min, Auto, Eco, Pre-rinse |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.75 kWu |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Temperatuur (max): | 60 °C |
| Watertoevoer: | Cold, Hot |
| Aantal mandjes: | 2 mand(en) |
| Manden verstelbare plaatsing: | Lower, Upper |
| Bovenste korf rek: | Vouwbaar |
| Functie voor verkorte wascyclus: | Ja |
| Stroomverbruik (ingeschakeld houden): | 0.5 W |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Ingebouwde water verzachter: | Ja |
| Spoelen Plus functie: | Ja |
| Kunstmatige intelligentie voor wassen: | Ja |
| Functie SelfDry: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Inbegrepen aantal schappen: | 2 |
| Instelbare waterontharder: | Ja |
| Wassysteem: | Smeg Orbital |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026