Electrolux EEC67310L Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux EEC67310L (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 29 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
398
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEC67310L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Deurscharnieren: | Vast |
| Gewicht: | 38670 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 598 mm |
| Aantal couverts: | 14 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Gewicht verpakking: | 40100 g |
| Breedte verpakking: | 365 mm |
| Diepte verpakking: | 680 mm |
| Hoogte verpakking: | 870 mm |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 85 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min 65ºC,90min,160min 60°C,Auto,Economy,Quick 30min 40°C,Soak |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.848 kWu |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 890 mm |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Watertoevoer: | Cold,Hot |
| Manden verstelbare plaatsing: | Lager |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Zelfbalancerende scharnier: | Ja |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026