Electrolux EEA17100IX Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux EEA17100IX (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 38 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
829
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEA17100IX |
| Apparaatplaatsing: | Semi-ingebouwd |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 34050 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 575 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | - uur |
| Duur cyclus: | 227 min |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 570 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Deurpaneel inbegrepen: | Nee |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 5 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 104 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zilver |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Voetenverstelling: | 80 mm |
| Afwasprogramma's: | 30min 60°C, Eco 50°C, Intensive 70°C, Normal, Soak |
| Energieverbruik per cyclus: | 1.04 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 880 mm |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Watertoevoer: | Cold, Hot |
| Manden verstelbare plaatsing: | Bovenste |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026