Electrolux EEA13100L Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux EEA13100L (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 91 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
399
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEA13100L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Deurscharnieren: | Schuiven |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 30900 g |
| Breedte: | 446 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 10 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 3 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 450 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Aantal wasprogramma's: | 5 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 84 kWu |
| Productafmeting: | Slimline (45 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Waarschuwingssignaal: | Ja |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 3 |
| Afwasprogramma's: | 90min, 160min, Eco, Quick, Rinse |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.835 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Certificering: | CE |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Temperatuur (max): | 60 °C |
| Onderste korf: | Vast |
| Watertoevoer: | Heet |
| Manden verstelbare plaatsing: | Bovenste |
| Bovenste korf rek: | Vouwbaar |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Minimale waterdruk: | 50 kPa |
| Maximale waterdruk: | 1000 kPa |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026