Electrolux EEA12100L Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux EEA12100L (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 49 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
918
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEA12100L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Deurscharnieren: | Schuiven |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 30560 g |
| Breedte: | 446 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 9 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 3 uur |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 450 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Aantal wasprogramma's: | 5 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 78 kWu |
| Productafmeting: | Slimline (45 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 3 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 90min,160min,Eco,Quick |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Temperatuur (max): | 60 °C |
| Watertoevoer: | Heet |
| Manden verstelbare plaatsing: | Bovenste |
| Bovenste korf rek: | Vouwbaar |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026