CYP XA-2 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor CYP XA-2 (12 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 57 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 5.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
12
Downloads
1.155
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | XA-2 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 202 g |
| Breedte: | 87 mm |
| Diepte: | 78 mm |
| Hoogte: | 30 mm |
| Gewicht verpakking: | 500 g |
| Ondersteunde video-modi: | 720p, 1080p, 2160p |
| HDCP: | Ja |
| Interface: | HDMI |
| AC-adapter, uitgangsspanning: | 5 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom: | 2.6 A |
| HDCP versie: | 2.0 |
| Test modus: | 4 |
Handleiding Niet gecategoriseerd CYP
19 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
18 Oktober 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026