CYP XA-1 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor CYP XA-1 (15 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 44 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
15
Downloads
387
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | XA-1 |
| Kleur van het product: | Blauw |
| Gewicht: | 280 g |
| Breedte: | 70 mm |
| Diepte: | 120 mm |
| Hoogte: | 25 mm |
| Gewicht verpakking: | 520 g |
| Ondersteunde video-modi: | 720p, 1080p |
| Interface: | HDMI |
| Kleurdiepte: | 12 Bit |
| Hoge frequentie bewegings snelheid: | 60 Hz |
| AC-adapter, uitgangsspanning: | 5 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom: | 1.2 A |
| HDCP versie: | 1.4 |
Handleiding Niet gecategoriseerd CYP
19 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
18 Oktober 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026