CYP SY-298H Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor CYP SY-298H (26 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 42 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
6.2 MB
Aantal pagina's
26
Downloads
275
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | SY-298H |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 200 g |
| Breedte: | 100 mm |
| Diepte: | 65 mm |
| Hoogte: | 20 mm |
| Gewicht verpakking: | 300 g |
| Ondersteunde video-modi: | 480p, 720p, 1080p |
| Certificering: | CE, FCC, UL |
| Ondersteunde grafische resoluties: | 1280 x 800 (WXGA),1280 x 800,1366 x 768,1400 x 1050 (SXGA+),1440 x 900 (WXGA+),1440 x 900,1920 x 1200 (WUXGA) |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| HDMI in: | 1 |
| Aantal HDMI-uitgangen: | 1 |
| Stroomverbruik (typisch): | 2.7 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 20 - 90 procent |
| Geschaalde resoluties: | 1280 x 800,1366 x 768,1400 x 1050,1440 x 900,1920 x 1200 |
Handleiding Niet gecategoriseerd CYP
19 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
18 Oktober 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026