CYP PU-IR01-KIT Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor CYP PU-IR01-KIT (8 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 13 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.9 MB
Aantal pagina's
8
Downloads
1.073
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | PU-IR01-KIT |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Breedte: | 50 mm |
| Diepte: | 65 mm |
| Hoogte: | 25 mm |
| Gewicht verpakking: | 580 g |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Type stroombron: | DC |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Materiaal: | Aluminium |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Output current: | 1.2 A |
| Spanning: | 5 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 20 - 60 procent |
| Number of devices supported: | 2 |
| Infrarood (IR) zendbereik: | 250 m |
| Ontvangstbereik: | - m |
| Ontvangsthoek: | - ° |
| Infrarood (IR) frequentiebereik: | 20 - 60 kHz |
Handleiding Niet gecategoriseerd CYP
19 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
18 Oktober 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026