CYP PU-232 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor CYP PU-232 (12 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 76 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.6 MB
Aantal pagina's
12
Downloads
1.767
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | PU-232 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 130 g |
| Breedte: | 50 mm |
| Diepte: | 70 mm |
| Hoogte: | 25 mm |
| Gewicht verpakking: | 380 g |
| Soort: | Console-zender & ontvanger |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Materiaal behuizing: | Aluminium |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Type stroombron: | AC |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| RS-232 port: | 2 |
| Output current: | 1.2 A |
| Spanning: | 5 V |
| RJ-45 ports hoeveelheid: | 2 |
| Maximaal bereik: | 250 m |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Ondersteundende kabel types: | Cat5, Cat6 |
Handleiding Niet gecategoriseerd CYP
19 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
18 Oktober 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026