CYP OR-44-4K22 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor CYP OR-44-4K22 (32 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 14 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
3.1 MB
Aantal pagina's
32
Downloads
1.582
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | OR-44-4K22 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 2000 g |
| Breedte: | 160 mm |
| Diepte: | 436 mm |
| Hoogte: | 44 mm |
| Gewicht verpakking: | 2800 g |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Ondersteunde video-modi: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Maximum resolutie: | 4096 x 2160 Pixels |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| RS-232 port: | 1 |
| Materiaal: | Metaal |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| AC-adapter, uitgangsspanning: | 24 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom: | 3.75 A |
| HDMI in: | 4 |
| Bandbreedte: | 18 Gbit/s |
| Aantal HDMI-uitgangen: | 4 |
| RJ-45 invoer ports: | 1 |
| Aansluiting video: | HDMI |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 20 - 90 procent |
Handleiding Niet gecategoriseerd CYP
19 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
18 Oktober 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026