CYP EL-42PIP Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor CYP EL-42PIP (48 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 25 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
3.5 MB
Aantal pagina's
48
Downloads
1.688
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | EL-42PIP |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 3500 g |
| Breedte: | 438 mm |
| Diepte: | 269 mm |
| Hoogte: | 49 mm |
| Gewicht verpakking: | 4800 g |
| Aantal HDMI-poorten: | 6 |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| RS-232 port: | 1 |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Web-gebaseerd management: | Ja |
| AC-adapter, uitgangsspanning: | 12 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom: | 3 A |
| HDMI in: | 4 |
| HDCP versie: | 2.2 |
| Aantal HDMI-uitgangen: | 2 |
| RJ-45 invoer ports: | 1 |
| Aansluiting video: | HDMI |
| Type beeldscherm: | LED |
| USB-poorttype: | USB Type-A |
Handleiding Niet gecategoriseerd CYP
19 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
18 Oktober 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026