CYP EL-41SY Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor CYP EL-41SY (8 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 40 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.6 MB
Aantal pagina's
8
Downloads
288
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | EL-41SY |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 420 g |
| Breedte: | 201 mm |
| Diepte: | 104 mm |
| Hoogte: | 25 mm |
| Gewicht verpakking: | 640 g |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Afstandsbediening: | IR |
| Ondersteunde video-modi: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Aantal HDMI-poorten: | 5 |
| HDCP: | Ja |
| 3D: | Ja |
| Materiaal: | Aluminium |
| HDMI versie: | 1.3 |
| Ondersteunde grafische resoluties: | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 768 (WXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1360 x 768 (WXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Video-ingang: | 4 |
| Externe adapter: | Ja |
| AC-adapter, uitgangsspanning: | 5 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom: | 2.6 A |
| HDMI in: | 4 |
| Video uit: | 1 |
| Bandbreedte: | 2.25 Gbit/s |
| Aantal HDMI-uitgangen: | 1 |
| Aansluiting video: | HDMI |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 48 °C |
| Dolby technologieën: | DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD |
Handleiding Niet gecategoriseerd CYP
19 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
18 Oktober 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026