CYP EL-41HP-4K22 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor CYP EL-41HP-4K22 (24 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 23 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 5.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
1.8 MB
Aantal pagina's
24
Downloads
815
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | EL-41HP-4K22 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 1300 g |
| Breedte: | 219 mm |
| Diepte: | 156 mm |
| Hoogte: | 43 mm |
| Gewicht verpakking: | 1400 g |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Ondersteunde video-modi: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Maximum resolutie: | 4096 x 2160 Pixels |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Certificering: | CE/FCC/ UL |
| HDCP: | Ja |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| 3D: | Ja |
| Materiaal: | Metaal |
| Ondersteunde grafische resoluties: | 640 x 480 (VGA),800 x 600 (SVGA),1024 x 768 (XGA),1280 x 1024 (SXGA),1280 x 768 (WXGA),1280 x 800 (WXGA),1360 x 768 (WXGA),1600 x 1200 (UXGA),1920 x 1200 (WUXGA),3840 x 2160,4096 x 2160 |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Video-ingang: | 4 |
| AC-adapter, uitgangsspanning: | 5 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom: | 2.6 A |
| HDMI in: | 4 |
| Video uit: | 1 |
| Bandbreedte: | 6 Gbit/s |
| Aantal HDMI-uitgangen: | 1 |
| RJ-45 invoer ports: | 1 |
| Aansluiting video: | HDMI |
| Stroomverbruik (typisch): | 5.83 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 20 - 90 procent |
| Dolby technologieën: | DTS-HD Master Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD |
Handleiding Niet gecategoriseerd CYP
19 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
18 Oktober 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026