CYP EL-21SY Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor CYP EL-21SY (12 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 16 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.7 MB
Aantal pagina's
12
Downloads
755
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | EL-21SY |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 380 g |
| Breedte: | 101 mm |
| Diepte: | 92 mm |
| Hoogte: | 25 mm |
| Gewicht verpakking: | 520 g |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Ondersteunde video-modi: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Aantal HDMI-poorten: | 3 |
| Certificering: | CE/FCC/UL |
| HDCP: | Ja |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| HD type: | Full HD |
| 3D: | Ja |
| Materiaal: | Aluminium |
| HDMI versie: | 1.3 |
| Ondersteunde grafische resoluties: | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Kleurdiepte: | 16 Bit |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Video-ingang: | 2 |
| AC-adapter, uitgangsspanning: | 5 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom: | 1 A |
| HDMI in: | 2 |
| Video uit: | 1 |
| Bandbreedte: | 6.75 Gbit/s |
| Aantal HDMI-uitgangen: | 1 |
| Aansluiting video: | HDMI |
| Stroomverbruik (typisch): | 3.1 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 20 - 60 procent |
| Dolby technologieën: | DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD |
Handleiding Niet gecategoriseerd CYP
19 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
18 Oktober 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026