Beurer MN5X Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Beurer MN5X (112 pagina's) in de categorie Baardtrimmer. Deze handleiding was nuttig voor 74 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
112
Downloads
1.703
Product specificaties
| Merk: | Beurer |
| Categorie: | Baardtrimmer |
| Model: | MN5X |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 272 g |
| Breedte: | 45 mm |
| Diepte: | 50 mm |
| Hoogte: | 185 mm |
| Stroombron: | Batterij/Accu |
| Geschikt voor: | Hoofd |
| Vorm: | Rechthoek |
| Groene oplaadindicator (LED): | Ja |
| Batterij bijna leeg-indicatie: | Ja |
| Opbergetui: | Ja |
| Materiaal mes: | Roestvrijstaal |
| Gebruikstijd: | 270 min |
| Reinigingsborsteltje: | Ja |
| Minimale haarlengte: | 3 mm |
| Maximale haarlengte: | 25 mm |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Aantal bevestigingen: | 6 |
| Batterij-oplaadindicatie: | Ja |
| Aantal lengte stappen: | 6 |
| Inclusief olie: | Ja |
| Reisslot: | Ja |
| Batterijtechnologie: | Lithium |
| Type beeldscherm: | LED |
| Type batterij: | Ingebouwde accu |
Handleiding Baardtrimmer Beurer
27 Februari 2024
27 Februari 2024
27 Februari 2024
27 Februari 2024
19 Februari 2023
Handleiding Baardtrimmer
Nieuwste handleidingen voor Baardtrimmer
22 Mei 2026
20 Mei 2026
29 April 2026
20 April 2026