Aspes ATV24 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes ATV24 (16 pagina’s), behorend tot de categorie Televisie. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 29 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Aspes ATV24 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/16

USER MANUAL
ATV24
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Televisie |
| Model: | ATV24 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Beeldschermdiagonaal: | 24 " |
| Resolutie: | 1366 x 768 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| Ondersteund audioformaat: | 3GPP,3GP,AAC,M4A,MP4 |
| Ondersteunde videoformaten: | 3GP,3GPP,ASF,AVI,DAT,FLV,MKV,MOV,MP4,MPEG,MPG,TP,TRP,TS,VOB |
| Ondersteunde video-modi: | 768p |
| Kijkhoek, horizontaal: | 176 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 176 ° |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Helderheid: | 180 cd/m² |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Aantal HDMI-poorten: | 2 |
| Gemiddeld vermogen: | 4 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.45 W |
| Aantal luidsprekers: | 2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Formaat analoog signaal: | PAL,SECAM |
| HD type: | HD |
| HDMI versie: | 1.4 |
| Display technologie: | LCD |
| Responstijd: | - ms |
| Ondersteunde grafische resoluties: | 1366 х 768 |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 75 x 75 mm |
| Diepte ( zonder voet ): | 67 mm |
| Hoogte (zonder voet ): | 327 mm |
| Breedte ( zonder voet ): | 549 mm |
| Schermdiameter in centimeters: | 168 cm |
| Common interface Plus (CI+): | Nee |
| Soort tuner: | Analoog & digitaal |
| Formaat digitaal signaal: | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur: | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | F |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | 21 kWu |
| Oprolbaar scherm: | Nee |
| Breedte apparaat (met standaard): | 549 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 156 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 365 mm |
| Gewicht (met standaard): | 2200 g |
| Ruisonderdrukking: | Ja |
| Common interface (CI): | Ja |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie: | 60 Hz |
| Energiezuinige modus: | Ja |
| Hotel-modus: | Ja |
| Aantal tuners: | 8 tuner(s) |
| USB-klonen: | Ja |
| Comb filter: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 38 W |
| Dialoogverbetering: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes ATV24 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Televisie Aspes
2 Februari 2026
5 December 2024
15 November 2024
15 November 2024
26 Mei 2023
14 Mei 2023
2 Mei 2023
5 April 2023
25 Maart 2023
16 Maart 2023
Handleiding Televisie
Nieuwste handleidingen voor Televisie
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
23 Mei 2026
22 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026