Aspes ATV50UHD Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes ATV50UHD (2 pagina’s), behorend tot de categorie Televisie. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 53 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Aspes ATV50UHD of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/2

CARACTERÍSTICASAPPs COMPATIBLES
CONECTIVIDAD
SINTONIZADOR
FUNCIONES
LENGUAJES
Tipo de panel50”LED
Tipo de base2 Patas
LEDs indicadoresSí
Luminancia 200 cd/m2
Angulo de visión178º
Eciencia energéticaA/G
Máx. resolución de imagen4K UHD
3840 x 2160
Televisión 50”
Tamaño
Resolución
Smart TV
Android 9.0
TV | Televisiones Smart
Código EAN: 8.436.545.204.580
Color: Negro
Dimensiones: 700 x 1125 x 268
ATV50UHD
Filtro CombDesentrelazado (3D)
Mejora de señal débilReducción de ruido
Ahorro de energíaModo hotel
Botón encendidoReproducción USB
Reseteado fábricaClonación
3
DVB-S DVB-S2
DVB-T
ATV
DVB-T2DVB-C
Ethernet (10/100 M)Wi interno
Sistema Android 9.0
Procesador CPUQuad core
Mali470MP2
GPU
Memoria
interna
RAM1,5GB Interno
8GB
ROM
Pag 1/2
Navegador web
Explorador cheros USB
Música
ConectividadMiracast, Kodi, VLC
HerramientasThe Weather, App Store
Vídeo
Redes sociales
Netix, Prime Video, HBO, Disney+,
Dazn, Movistar+, Atresplayer,
Mitele, Rakuten, Youtube,...
Facebook, Instagram, Skype,
Zoom, Tik Tok, Twitter, Whatsapp
Google Chrome
Spotify, Shazam
Modo Hotel
Inglés, español y portugués.
File Manager
Clonación
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Televisie |
| Model: | ATV50UHD |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Beeldschermdiagonaal: | 50 " |
| Resolutie: | 3840 x 2160 Pixels |
| Aantal processorkernen: | 4 |
| Ondersteund audioformaat: | AAC, FLAC, MP3, PCM |
| Ondersteunde videoformaten: | AVI, AVS, DAT, FLV, H.264, MKV, MOV, MP4, MPEG2, MPEG4, MPG, TS, VOB |
| Inclusief besturingssysteem: | Android |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Ondersteunde video-modi: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Helderheid: | 200 cd/m² |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 2 |
| Aantal HDMI-poorten: | 3 |
| Componentingang video (YPbPr/YCbCr): | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Smart TV: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 10 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Aantal luidsprekers: | 2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Formaat analoog signaal: | PAL, SECAM |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Ondersteund beeldformaat: | BMP, GIF, JPG, MPO, PNG |
| Operating systeem versie: | 9.0 |
| HDMI versie: | 1.4 |
| Display technologie: | LED |
| Responstijd: | - ms |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 200 x 200 mm |
| Diepte ( zonder voet ): | 95 mm |
| Hoogte (zonder voet ): | 658 mm |
| Breedte ( zonder voet ): | 1125 mm |
| Schermdiameter in centimeters: | 127 cm |
| Soort tuner: | Analoog & digitaal |
| Formaat digitaal signaal: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet TV: | Ja |
| Video-apps: | Amazon Prime Video, DAZN, Disney+, HBO, Movistar, Netflix, Rakuten TV, YouTube |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur: | 87 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | 84 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR): | G |
| Miracast: | Ja |
| Webbrowser: | Ja |
| Breedte apparaat (met standaard): | 1125 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 268 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 700 mm |
| Gewicht (met standaard): | 9200 g |
| Bureaustandaard: | Ja |
| Ruisonderdrukking: | Ja |
| Browsen: | Ja |
| Lifestyle-apps: | Facebook, Skype, TikTok, Twitter |
| Energiezuinige modus: | Ja |
| Ondertitelingsfunctie: | Ja |
| Hotel-modus: | Ja |
| USB-klonen: | Ja |
| Digitale audio, coaxuitgang: | 1 |
| Ondersteunde browser: | Chroom |
| Muziek-apps: | Spotify |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 150 W |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes ATV50UHD stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Televisie Aspes
2 Februari 2026
5 December 2024
15 November 2024
15 November 2024
26 Mei 2023
14 Mei 2023
2 Mei 2023
5 April 2023
25 Maart 2023
16 Maart 2023
Handleiding Televisie
Nieuwste handleidingen voor Televisie
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
23 Mei 2026
22 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026