Aspes ATV39SM Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes ATV39SM (3 pagina’s), behorend tot de categorie Televisie. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 59 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Aspes ATV39SM of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/3

ATV39SM
MANUAL MODO HOTEL
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Televisie |
| Model: | ATV39SM |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Beeldschermdiagonaal: | 39 " |
| Resolutie: | 1366 x 768 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| Aantal processorkernen: | 4 |
| Ondersteund audioformaat: | ADPCM, APE, FLAC, MKA, MP3, OGG, PCM, Vorbis, WAV |
| Ondersteunde videoformaten: | AVS, AVS+, H.264, H.265, MJPG, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VC-1, VP8, VP9 |
| Inclusief besturingssysteem: | Android |
| App-distributieplatform: | Google Play |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Helderheid: | 250 cd/m² |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 2 |
| VGA (D-Sub)poort(en): | 1 |
| Aantal HDMI-poorten: | 3 |
| Audio-ingang (L, R): | 1 |
| Composiet video-ingang: | 3 |
| Componentingang video (YPbPr/YCbCr): | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Smart TV: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 16 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.35 W |
| Aantal luidsprekers: | 2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Formaat analoog signaal: | NTSC, PAL, PAL BG, PAL DK, PAL I, PAL L, PAL M, SECAM, SECAM B/G, SECAM D/K, SECAM L |
| HDR-ondersteuning: | Nee |
| HD type: | HD |
| Ingang stroom: | Ja |
| Ondersteund beeldformaat: | BMP, GIF, JPG, MPO, PNG |
| Operating systeem versie: | 9.0 |
| HDMI versie: | 1.4 |
| Display technologie: | LED |
| Responstijd: | - ms |
| Ondersteunde grafische resoluties: | 1366 х 768 |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 100 x 100 mm |
| Diepte ( zonder voet ): | 86 mm |
| Hoogte (zonder voet ): | 515 mm |
| Breedte ( zonder voet ): | 886 mm |
| Gewicht (zonder voet): | 5150 g |
| On Screen Display (OSD)-talen: | ARA, BUL, CRO, CZE, DEU, DUT, ENG, ESP, FRE, GRE, HUN, ITA, POL, POR, RUM, RUS, SER, SLK, SLV, TUR, UKR |
| Schermdiameter in centimeters: | 98 cm |
| PC-ingang (D-Sub): | Ja |
| Digitale audio, optische uitgang: | 1 |
| Formaat digitaal signaal: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet TV: | Ja |
| Video-apps: | DAZN, Movistar, Netflix, Rakuten TV, YouTube |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur: | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | F |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | 42 kWu |
| Miracast: | Ja |
| Webbrowser: | Ja |
| Breedte apparaat (met standaard): | 886 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 201 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 559 mm |
| Bureaustandaard: | Ja |
| Ruisonderdrukking: | Ja |
| Mogelijkheden tot aanpassen schermafmetingen: | 16:9 |
| Teletext: | Ja |
| Browsen: | Ja |
| Elektronische TV-gids: | Ja |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Aantal On Screen Display-talen: | 32 |
| Common interface (CI): | Ja |
| Aantal RF-poorten: | 2 |
| Lifestyle-apps: | Facebook, Skype, TikTok, Twitter |
| Auto channel search: | Ja |
| Energiezuinige modus: | Ja |
| Ondertitelingsfunctie: | Ja |
| Hotel-modus: | Ja |
| Screen mirroring: | Ja |
| Ondersteunde ondertitelingsformats: | SRT |
| Ondersteunde browser: | Chroom |
| Stand kleur: | Zwart |
| Comb filter: | Ja |
| Type standaard: | Onderstel met poten |
| Muziek-apps: | Spotify |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 70 W |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes ATV39SM stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Televisie Aspes
2 Februari 2026
5 December 2024
15 November 2024
15 November 2024
26 Mei 2023
14 Mei 2023
2 Mei 2023
5 April 2023
25 Maart 2023
16 Maart 2023
Handleiding Televisie
Nieuwste handleidingen voor Televisie
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
23 Mei 2026
22 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026