Aspes ATE81D Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Aspes ATE81D (20 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 19 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
20
Downloads
1.248
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ATE81D |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 23000 g |
| Breedte: | 427 mm |
| Diepte: | 427 mm |
| Hoogte: | 865 mm |
| Geluidsniveau: | 15 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Jaarlijks energieverbruik: | 1423 kWu |
| Soort: | Tank (wateropslag) |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP24 |
| Capaciteit watertank: | 80 l |
| Ondersteuning voor plaatsing: | Verticaal |
| Temperatuur (max): | 75 °C |
| Bereik thermostaat: | 25 - 75 °C |
| Thermometer: | Ja |
| Maximaal vermogen: | 2000 W |
| Maximum werkdruk: | 10 bar |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 2000 W |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+ tot F |
| Bevriezings beveiliging: | Ja |
| Brandstof: | Electrisch |
| Boiler systeem: | Solo-boilersysteem |
| Warmwatercapaciteit: | - l/min |
| Ventilatiesysteem boiler: | Gesloten systeem |
Handleiding Niet gecategoriseerd Aspes
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
27 Januari 2026
26 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026